Mattecoach logo
V Mattecoachi tě spojíme s našimi matematickými kouči, kteří jsou studenty učitelství matematiky a rádi ti zdarma pomůžou s jakýmikoli matematickými problémy. Ať už se potýkáš s opakováním na test, zasekl ses na konkrétním příkladu nebo si nevíš rady s celou kapitolou v učebnici, naši koučové jsou tady, aby ti pomohli. Zaměřujeme se na pomoc studentům základních a středních škol, takže pokud máš problém s nějakým příkladem z matematiky, neboj se a napiš nám. Máme k dispozici učebnice používané v českých školách, takže ti můžeme snadno pomoci s tvými otázkami. Všechny konverzace mezi tebou a koučem probíhají prostřednictvím chatu (včetně sdílené interaktivní tabule, na kterou můžeš psát ty i kouč) a ty tak můžeš zůstat po celou dobu v naprosté anonymitě.

Mattecoach je aplikace, která pomáhá už 16. rokem žákům ve Švédsku a 2. rokem ve Skotsku a my bychom byli rádi, kdyby od letošního roku pomáhala i tobě a tvým spolužákům v Česku.